Klara GIF-partners för 2020, 18/2

Jobbet med att skapa ekonomiska förutsättningar för GIF:s verksamhet 2020 pågår för fullt.

Nedan ser du en lista med de GIF-partners som nu är klara, den uppdateras löpande allteftersom det kommer nya medlemmar i GIF-familjen för 2020.

HUVUDPARTNER 2020
Sportshopen
Brixly AB
Sparbanken Tanum
Tedactive
ICA Nära Grebbestad
Craft
ProJob Workwear
Radio Prime
Veckovis

STJÄRNPARTNER 2020
Devise
MaCri
Everts Sjöbod
Malmbergs
Väster Bygg

PLATINAPARTNER 2020
Proline Profile
Happy Price


GULDPARTNER 2020
Sotarna Strömstad Tanum
Strömstad Tanum Buss
HÅJO Allservice Lysekil
Gustafsson Markiser
T-sport, Tanum Shoppingcenter
Imatech Marin & Industri
Grebbestad Färg & Marin
Baker Tilly Strömstad
Askengren Fastighetsmäklare
KS Connect AB
Storm Restaurang & Biograf
COOP Grebbestad
Donalda
Cleopatra Pizzeria & Restaurant
Derome Träminuten
GEKAB
JLS Rör i Väst AB
Glory Days

GULD GIF Ungdom 2020
ICA Supermarket Hedemyrs
Länsförsäkringar Göteborg och Bohuslän
Tetra Pak Inventing
Svensk Fastighetsrådgivning
Havstens Fastighetsförvaltning AB

SILVERPARTNER 2020
TanumStrand
Grebbestad Sommarmöbler
Gabrielssons Måleri
GB Glace
IntBiz Solutions AB
Q restaurang & bar
Stena Recycling AB
UTEC utskriftsspecialisten Uddevalla
IOSoft
Bergs Bygg AB
Örjans Sten & Kakelsättning AB
GBM
Niklas Nordholm
Sjögrens i backen
Tanum Shoppingcenter
Best El
MedQtech AB
Euro Sand
Grissle Redovisningskonsult AB
Kisuma Affärsutveckling

SILVER GIF Ungdom 2020
Sandhaken AB

BRONSPARTNER 2020
Kjells Färg & Golv AB
Optiker Jernberg AB
Rasta
NorDan
Premier Service Sverige AB
Kyrk Invest AB
Grebbestad Fjorden
Bröderna Brandt Bil AB
Severin Recycling AB
Tanums Containerservice AB
Din Bobutik Mäklarbyrå, Grebbestad
Möbelmästarna Alves
Kapten Viking Restaurang & Pizzeria
Grebys Restaurant & Hotell
Havstenssunds Elektriska AB
Preem
Sjöboden Astrid
Ohlsonphoto
Andrésen Skog & Trädgård
Tanums Bygg & montage
K. Ekstrand AB
Gendalen Plåtteknik AB
Mushroom Hunter
Ecis
Elinstallation Väst
PAHL Agenturer
Skärgårdskliniken
Tanum Däckcenter
Vasco

BRONS GIF Ungdom 2020
Curator
KompassRosen
RAMBO

KLUBB 1922 2020
Edlunds Entreprenad AB
Bohusläns Seniortjänst
Lars Morin
Tanumshede Järn & Färg
Lars Larsson
Grebbestads Fiskhandel & Sältan Bar
Tachris AB
SD 578 Vikingö AB
Karl-Erik Olsson
BC Kyltransporter AB
Br. Johnsson Bygg & Montage AB
C. Stensson Entreprenad AB
Bohlins Träexport
Mikael Albrektsson AB
Bohus Ekonomi AB
Hencol AB

ÖVRIGA PARTNER 2020
Inger Ökshei & Göte Larsson
Grebbestad Munhälsa
Grebbestadsfiskarna
Hamn & Sjö Väst AB
Greby Mejeri
Bullarens Stenhuggeri
Fraktkedjan AB
Skålgropens Kennel
Strömstad Tanum Trafikskola
Roland Broberg
Mias Ekologiska Hudvård
Ulla-Kjerstin & Roy Ohlson
Kent Svärd
Maxi Foto
Ove Olsson
Yalkara AB
Thanat Thai Massage
Göran & Gunilla Olofsson
Eva & Roy Edvardsson
Lisbeth & Bengt Albrektsson
Grebbestads Prinsar
Gästhamnsbolaget Väst AB
Moderaterna i Tanum
Lena Ekström & Hans Bjerklinger
Centerpartiet i Tanum
Fjällbacka Städservice AB
ELON Tanum Shoppingcenter
Taxi Väst, Tanumshede
Naprapatbygget Tanumshede
Gunnar Pålsson Rabbalshede
Lena & Torgny Bogärde
Tuks Thaimassage
Grebbestads Musslor & Ostron AB
Ulf Ericsson
Jan Ericssons stiftelse för unga idrottare
Ulf Lindberg
Strömstad Glasmästeri
Grebbestad Värme & Fastighetsservice
Grebbestad Vandrarhem
Seija & Kenth Söderberg
Lindas Salong
RG Gloves Sverige
SD 74 Vadskär
Fyren, Grebbestad
Advokatfirma Staffan Uvabeck
Socialdemokraterna i Tanum
Kjellstorps Entreprenad AB
Mellqvist Herrfrisering, Lilla Edet
Eva-Lisa & Kent Delkvist
Nordholms Ur & Guld
SD 277 Jungman
SD 341 Sundland
Restaurang Telegrafen
Restaurang Hertigen
Saltviks Camping
Bert Karlsson
Gunnar Wallertz
Byggkonsult Peter Wagersten
IMEK Hanteringssystem AB
SD 286 Listerö
PeO Hedemyr Fastigheter AB
Abbe & Ossian Thoresson
Barbro & Anders Eklund
Claes Wijk
Conera AB
HM Fastighetsservice
Göthbergs Kyl & Maskinservice AB
Tanums Gräventreprenad
Viola & Karins Kök AB

Nu kan du bli GIF-Partner, Medlem eller köpa Årskort för 2020

Skulle fortfarande inte vara rättvist mot Kongahälla.

Träningsmatch
2020-02-14 19:30

IFK UDDEVALLA
3-2

Kamratgården, Uddevalla
Träningsmatch
2020-02-29 12:00
KRÅKERÖY IL, NORGE (h)
Sparvallen konstgräs, Tanumshede


 
Tennis
GLTK H70 (h)
2020-02-24 11:00
Strömstad tennishall