Eldsjälar och tidigare spelare

Det är mångs som åren bidragit till Grebbestads IFs verksamhet och framfart på eller vid sidan av planen.

På den här sidan har vi samlat alla som representerat något av GIFs seniorlag sedan mitten av 1930-talet, och många av de ideella krafter som gjort verksamheten möjlig.

Saknar du någon eller har du mer information om någon som finns här? Tala om det för oss!

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWYZÅÖ

Abarca, Rafael Abarca, Yoni
Abdultaofik, Ahmed
Adamczyk, Patrik
Adebahr, Viktor
Afori Waona, Stafford
Albrektsson, Bengt
Albrektsson, Lisbeth
Albrektsson, Rosa
Albrektsson, Stig
Ali, Mohammed
Ali Noor, Abdi Rahman
Ali Noor, Yahye
Ali Noor, Zacheria
Alkstrand, Martin
Alm, Lars
Alm, Sten Almén, Niklas
Almqvist, Johnny Alnebratt, Oddvar
Alverstedt, Håkan Amandusson, Mats
Amandusson, Paul
Andersson, Bengt
Andersson, Benny Andersson, Christer
Andersson, Christian
Andersson, Christoffer
Andersson, Daniel (Strömstad)
Andersson, Daniel (Tanum)
Andersson, Dennis
Andersson, Ejnar
Andersson, Ensio
Andersson, Erika
Andersson, Frank (brottaren)
Andersson, Frank (Rabbalshede)
Andersson, Gustav Andersson, Håkan
Andersson, Ingela
Andersson, Joakim
Andersson, Jörgen
Andersson, Kent
Andersson, Kevin
Andersson, Lars
Andersson, Lisa
Andersson, Mattias
Andersson, Olle Andersson, Patric
Andersson, Robert
Andersson, Roger
Andersson, Roy
Andersson, Sebastian
Andersson, Sixten Andersson, Stefan
Andersson, Stig
Andersson, Stig (Uddevalla)
Andersson, Sven Andersson, Tony
Andersson, Tryggve
Andersson, Willner
Andrésen, Joakim (Bullaren)
Andreasson, Erik
Andreasson, Jörgen
Andrésen, Joakim (Gtd)
Antonsson, Jens
Arnott, Kevin
Aronsson, Dan
Aronsson, Karl-Gustav
Aronsson, Manne Aronsson, Martin
Aronsson, Rune Arvidsson, Gösta
Arvidsson, Stanley Ashairi, Naweed Amin
Augustin, Bertil
Augustsson, Dennis
Axelsson, Jörgen Axelsson, Mona
Axelsson, Signe
Axelsson (Utberg), Harry

Nu satsar vi på att tvåla dit IKO på lördag !!
Forza GIF

Div II Norra Götaland
2020-09-18 19:00

VÄNERSBORGS FK
4-6

Vänersvallen, Vänersborg
Div II Norra Götaland
I övermorgon 14:00
IK ODDEVOLD (h)
Siljevi, Grebbestad


 
HIF-GIF 2 div 7
Torp GOIF (h)
2020-09-27 14:00
Sundvallen

HIF-GIF div. 6
Bullarens GOIF (b)
I övermorgon 11:00
Kvännevi

FELINLAGT
Eds FS (b)
2020-09-27 12:00
Bergslätt IP

P04/05
Färgelanda-Hedekas (h)
2020-09-28 19:00
Sparvallen konstgräs

P06
Herrestads AIF (b)
I övermorgon 13:00
Undavallen

P06
Lysekils AIK 1 (h)
2020-09-27 16:00
Fjällbacka IP

P06
IFK Strömstad (b)
2020-09-29 18:30
Strömsvallen

F04-06
Eds FF (b)
2020-09-27 12:00
Bergslätt IP