Oskar Lindberg

Om Oskar Matcher Säsonger Nyheter Bilder

Datum Dag Matchtyp Typ Motståndare Position Pos Byte Mål (Ass) M(A) Kort  
2020
2020-10-17 17/10 Div II IK Gauthiod (h) 1-1 IKG (h) 1-1 Cf 87'
2020-10-10 10/10 Div II Stenungsunds IF (b) 1-0 SIF (b) 1-0 Cf 85'
2020-10-03 3/10 Div II NFF (h) 0-2 NFF (h) 0-2 Cf
2020-09-26 26/9 Div II IK Oddevold (h) 2-3 IKO (h) 2-3 Cf 78' 1
2020-09-18 18/9 Div II Vänersborgs FK (b) 4-6 VFK (b) 4-6 Cf 1
2020-09-15 15/9 DM Stenungsunds IF (h) 1-2 SIF (h) 1-2 Cf 46'
2020-09-12 12/9 Div II Ahlafors IF (h) 4-1 AIF (h) 4-1 Cf 88' 1 (1)
2020-08-22 22/8 Div II Sävedalens IF (b) 1-1 SIF (b) 1-1 Cf
2020-08-14 14/8 Div II Vänersborgs IF (h) 1-4 VIF (h) 1-4 Cf
2020-08-07 7/8 Div II Vårgårda IK (b) 1-0 VIK (b) 1-0 Cf
2020-08-01 1/8 Träning Lidköpings FK (h) 1-1 LFK (h) 1-1 Vf 76'46'
2020-07-07 7/7 DM H-G IF (b) 4-1 H-G IF (b) 4-1 Cf 60'
2020-06-24 24/6 Div II Lidköpings FK (b) 1-1 LFK (b) 1-1 Cf (1)
2020-06-14 14/6 Div II IFK Åmål (h) 3-0 IFKÅ (h) 3-0 Vf 1
2020-03-10 10/3 Träning IFK Strömstad (b) 5-2 IFKStd (b) 5-2 Avb 46'
2020-03-06 6/3 Träning RIF (h) 7-0 RIF (h) 7-0 Avb 46' 2 (1)
2020-02-29 29/2 Träning KIL (h) 5-1 KIL (h) 5-1 Vf 38' (1)
2020-02-26 26/2 Träning IK Oddevold (h) 1-0 IKO (h) 1-0 Cf
2020-02-14 14/2 Träning IFK Uddevalla (b) 3-2 IFK UA (b) 3-2 Cf 1
2020-02-08 8/2 Träning Bengtsfors IF (h) 1-0 BIF (h) 1-0 Cf 46'

2019
2019-10-26 26/10 Div I-kval IFK Berga (b) 0-2 IFKB (b) 0-2 Cf
2019-10-19 19/10 Div I-kval BK Olympic (h) 1-1 BKO (h) 1-1 Cf
2019-10-13 13/10 Div II Stenungsunds IF (b) 0-3 SIF (b) 0-3 Avb
2019-10-05 5/10 Div II Vårgårda IK (h) 4-0 VIK (h) 4-0 Cf 70' (2)
2019-09-28 28/9 Div II Vänersborgs IF (b) 3-1 VIF (b) 3-1 Cf 91' (1)
2019-09-21 21/9 Div II NFF (b) 2-5 NFF (b) 2-5 Cmf 76' 1
2019-09-14 14/9 Div II Lidköpings FK (h) 2-1 LFK (h) 2-1 Cf
2019-09-07 7/9 Div II IFK Åmål (h) 3-1 IFKÅ (h) 3-1 Cf 2
2019-08-31 31/8 Div II Vänersborgs FK (b) 0-4 VFK (b) 0-4 Cf 90'
2019-08-24 24/8 Div II Sävedalens IF (h) 2-0 SIF (h) 2-0 Cf
2019-08-17 17/8 Div II IFK Tidaholm (b) 3-1 IFKT (b) 3-1 Cf 59'
2019-08-10 10/8 Div II Torslanda IK (h) 6-1 TIK (h) 6-1 Cf 46' 1
2019-08-05 5/8 Div II IFK Uddevalla (b) 5-3 IFK UA (b) 5-3 Cf 3
2019-07-30 30/7 DM Ljungskile SK (h) 0-1 LSK (h) 0-1 Cf
2019-07-05 5/7 Div II IK Gauthiod (h) 1-0 IKG (h) 1-0 Cf
2019-06-29 29/6 Div II ÖSIF (b) 3-0 ÖSIF (b) 3-0 Cf 90' 1
2019-06-25 25/6 Sv. Cupen FC Trollhättan (h) 0-4 FCT (h) 0-4 Vmf
2019-06-20 20/6 Div II Vänersborgs IF (h) 0-0 VIF (h) 0-0 Vmf
2019-06-15 15/6 Div II Vårgårda IK (b) 3-2 VIK (b) 3-2 Vmf 92' 1 (1)
2019-06-08 8/6 Div II Stenungsunds IF (h) 2-1 SIF (h) 2-1 Avb 62'
2019-06-02 2/6 Div II Lidköpings FK (b) 1-1 LFK (b) 1-1 Vmf
2019-05-30 30/5 Div II NFF (h) 4-4 NFF (h) 4-4 Cf 80' (1)
2019-05-25 25/5 Div II IFK Åmål (b) 0-1 IFKÅ (b) 0-1 Cf
2019-05-21 21/5 DM Kungshamns IF (b) 8-1 KIF (b) 8-1 Cf 58' 3 (1)
2019-05-17 17/5 Div II Vänersborgs FK (h) 1-2 VFK (h) 1-2 Cf 84'
2019-05-11 11/5 Div II Sävedalens IF (b) 3-2 SIF (b) 3-2 Cf
2019-05-01 1/5 Div II IFK Tidaholm (h) 2-1 IFKT (h) 2-1 Cf (1)
2019-04-27 27/4 Div II Torslanda IK (b) 3-1 TIK (b) 3-1 Cf 91' 1
2019-04-19 19/4 Div II IFK Uddevalla (h) 3-1 IFK UA (h) 3-1 Hf (2)
2019-04-13 13/4 Div II ÖSIF (h) 1-3 ÖSIF (h) 1-3 Cf
2019-04-06 6/4 Div II IK Gauthiod (b) 2-2 IKG (b) 2-2 Avb 46' 1
2019-02-23 23/2 Träning IK Gauthiod (b) 3-0 IKG (b) 3-0 Avb 65'
2019-02-09 9/2 Träning Stenungsunds IF (h) 1-5 SIF (h) 1-5 Cf (1)

2018
2018-11-10 10/11 Div I Husqvarna FF (b) 3-2 HFF (b) 3-2 Cf 1 (1)
2018-11-03 3/11 Div I Utsiktens BK (h) 4-1 UBK (h) 4-1 Cf 91' (1)
2018-10-27 27/10 Div I Mjällby AIF (h) 3-2 MAIF (h) 3-2 Cf 61'
2018-10-20 20/10 Div I Oskarshamns AIK (b) 2-2 OAIK (b) 2-2 Cf 72' (1)
2018-10-13 13/10 Div I Tvååkers IF (b) 1-2 TIF (b) 1-2 Avb
2018-10-06 6/10 Div I Torns IF (h) 2-2 TIF (h) 2-2 Avb 83'
2018-09-23 23/9 Div I FK Karlskrona (b) 1-1 FKK (b) 1-1 Cf 60'
2018-09-15 15/9 Div I Ljungskile SK (h) 1-2 LSK (h) 1-2 Avb 46'
2018-09-11 11/9 DM IFK Uddevalla (b) 2-1 IFK UA (b) 2-1 Cf 1
2018-09-08 8/9 Div I Kristianstad FC (b) 2-2 KFC (b) 2-2 Avb 90'
2018-09-01 1/9 Div I Eskilsminne IF (h) 2-2 EIF (h) 2-2 Avb 86'
2018-08-26 26/8 Div I Ängelholms FF (b) 1-2 ÄFF (b) 1-2 Avb
2018-08-18 18/8 Div I Lunds BK (h) 2-1 LBK (h) 2-1 Avb 79'
2018-07-19 19/7 Div I Åtvidabergs FF (b) 1-3 ÅFF (b) 1-3 Avb 61'
2018-07-06 6/7 Div I Eskilsminne IF (b) 2-1 EIF (b) 2-1 Avb
2018-06-30 30/6 Div I Husqvarna FF (h) 1-2 HFF (h) 1-2 Avb 88'
2018-06-24 24/6 Div I Kristianstad FC (h) 3-1 KFC (h) 3-1 Avb
2018-06-17 17/6 Div I Ljungskile SK (b) 0-2 LSK (b) 0-2 Avb 25'
2018-06-09 9/6 Div I Åtvidabergs FF (h) 3-1 ÅFF (h) 3-1 Avb 87'
2018-06-06 6/6 Div I IK Oddevold (b) 1-1 IKO (b) 1-1 Avb
2018-06-02 2/6 Div I Skövde AIK (h) 1-2 SAIK (h) 1-2 Cf 63'
2018-05-27 27/5 Div I Mjällby AIF (b) 2-3 MAIF (b) 2-3 Cf 67' (1)
2018-05-23 23/5 DM Henåns IF (b) 4-0 HIF (b) 4-0 Cf (1)
2018-05-18 18/5 Div I Tvååkers IF (h) 0-1 TIF (h) 0-1 Avb 86'
2018-05-10 10/5 Div I Utsiktens BK (b) 0-3 UBK (b) 0-3 Avb 76'
2018-05-06 6/5 Div I Ängelholms FF (h) 2-1 ÄFF (h) 2-1 Avb 84'
2018-04-28 28/4 Div I Lunds BK (b) 2-2 LBK (b) 2-2 Avb 78'
2018-04-21 21/4 Div I FK Karlskrona (h) 0-2 FKK (h) 0-2 Avb
2018-03-30 30/3 Träning Ljungskile SK (h) 0-0 LSK (h) 0-0 Avb 87'
2018-03-17 17/3 Träning Kvik (b) 1-1 Kvik (b) 1-1 Vmf
2018-03-13 13/3 DM Skärhamns IK (b) 8-0 SIK (b) 8-0 Vmf
2018-03-10 10/3 Träning Torslanda IK (b) 2-1 TIK (b) 2-1 Avb 74'
2018-03-06 6/3 Träning Örgryte IS (b) 1-3 ÖIS (b) 1-3 Avb 78'
2018-03-03 3/3 Träning Vänersborgs FK (b) 4-3 VFK (b) 4-3 Avb 67'
2018-02-17 17/2 Träning FC Trollhättan (b) 2-2 FCT (b) 2-2 Cf 46'
2018-02-10 10/2 Träning IFK Uddevalla (h) 2-1 IFK UA (h) 2-1 Cf
2018-02-03 3/2 Träning IK Gauthiod (h) 3-2 IKG (h) 3-2 Avb 84'

2017
2017-10-15 15/10 Div II Skoftebyns IF (h) 1-0 SIF (h) 1-0 Avb
2017-10-07 7/10 Div II Stenungsunds IF (b) 0-0 SIF (b) 0-0 Cf 71'
2017-09-30 30/9 Div II IK Gauthiod (h) 3-4 IKG (h) 3-4 Avb 62' 1
2017-09-23 23/9 Div II Lerums IS (h) 1-0 LIS (h) 1-0 Avb 62' (1)
2017-09-16 16/9 Div II Lidköpings FK (b) 3-1 LFK (b) 3-1 Avb 60'
2017-09-08 8/9 Div II Vänersborgs IF (b) 1-2 VIF (b) 1-2 Avb
2017-09-02 2/9 Div II FBK Karlstad (h) 7-1 FBK K (h) 7-1 Avb 62' 1
2017-08-26 26/8 Div II Vårgårda IK (h) 3-0 VIK (h) 3-0 Avb
2017-08-18 18/8 Div II IFK Uddevalla (b) 3-1 IFK UA (b) 3-1 Avb
2017-08-12 12/8 Div II FC Trollhättan (h) 3-2 FCT (h) 3-2 Avb
2017-08-05 5/8 Div II NFF (b) 0-0 NFF (b) 0-0 Avb 75'
2017-07-29 29/7 Div II Karlstad BK (b) 0-0 KBK (b) 0-0 Avb 82'
2017-07-24 24/7 DM IFK Uddevalla (b) 2-4 IFK UA (b) 2-4 Avb 46' 1
2017-07-01 1/7 Div II Vänersborgs FK (h) 1-0 VFK (h) 1-0 Avb
2017-06-26 26/6 Div II IK Gauthiod (b) 1-0 IKG (b) 1-0 Avb
2017-06-16 16/6 Div II Stenungsunds IF (h) 2-0 SIF (h) 2-0 Avb
2017-06-10 10/6 Div II Skoftebyns IF (b) 1-0 SIF (b) 1-0 Avb 84'
2017-06-02 2/6 Div II Lidköpings FK (h) 4-1 LFK (h) 4-1 Avb
2017-05-20 20/5 Div II FBK Karlstad (b) 1-0 FBK K (b) 1-0 Avb 78'
2017-05-13 13/5 Div II Vårgårda IK (b) 3-1 VIK (b) 3-1 Avb
2017-05-05 5/5 Div II IFK Uddevalla (h) 1-0 IFK UA (h) 1-0 Avb
2017-05-01 1/5 Div II FC Trollhättan (b) 5-0 FCT (b) 5-0 Avb
2017-04-22 22/4 Div II NFF (h) 2-0 NFF (h) 2-0 Cf 46'
2017-04-14 14/4 Div II Vänersborgs FK (b) 0-0 VFK (b) 0-0 Cf 63'
2017-04-08 8/4 Div II Karlstad BK (h) 1-1 KBK (h) 1-1 Avb 62'
2017-03-31 31/3 Träning Torslanda IK (b) 2-0 TIK (b) 2-0 Avb 70' (1)
2017-03-25 25/3 Träning Spånga IS FK (b) 2-2 SISFK (b) 2-2 Avb 60'
2017-03-22 22/3 DM Stångenäs AIS (b) 13-0 SAIS (b) 13-0 Cf 46'
2017-03-15 15/3 Träning IK Svane (h) 3-1 IKS (h) 3-1 Avb 79'
2017-03-11 11/3 Träning TBOIS (h) 3-0 TBOIS (h) 3-0 Avb 70'
2017-03-04 4/3 Träning ÖIL (b) 1-3 ÖIL (b) 1-3 Avb 66'
2017-02-18 18/2 DM Lysekils AIK (b) 5-0 LAIK (b) 5-0 Cf 80'

2016
2016-10-15 15/10 Div II Skoftebyns IF (b) 2-2 SIF (b) 2-2 Avb
2016-10-08 8/10 Div II ÖSIF (h) 5-0 ÖSIF (h) 5-0 Avb 76'
2016-10-03 3/10 Div II IFK Uddevalla (b) 0-4 IFK UA (b) 0-4 Avb 74'
2016-09-24 24/9 Div II Karlstad BK (b) 0-6 KBK (b) 0-6 Avb
2016-09-17 17/9 Div II Stenungsunds IF (h) 4-2 SIF (h) 4-2 Avb 89'
2016-08-06 6/8 Div II Skövde AIK (h) 1-0 SAIK (h) 1-0 Avb
2016-08-03 3/8 DM IK Oddevold (h) 1-3 IKO (h) 1-3 Avb 69'
2016-07-29 29/7 Div II Lidköpings FK (h) 2-0 LFK (h) 2-0 Avb
2016-07-23 23/7 Träning Vårgårda IK (h) 3-1 VIK (h) 3-1 Avb 46'
2016-06-11 11/6 Div II Skoftebyns IF (h) 0-2 SIF (h) 0-2 Avb 82'
2016-05-28 28/5 Div II Karlstad BK (h) 0-3 KBK (h) 0-3 Avb
2016-02-24 24/2 Träning IK Svane (h) 2-1 IKS (h) 2-1 Avb 73' 1

2015
2015-08-03 3/8 Träning IFK Strömstad (b) 6-1 IFKStd (b) 6-1 Avb 46'



Är detta du? Vill du att någon ändras eller tas bort?
Tala om det för oss!

Grebbestads IF gratulerar...
Veena Mattsson fyller 33 år!
Hipp hipp hurra!
Inga silly-nyheter? Spelare in/ut?
 
Anonym 2024-07-16 19:04 Till Forumet
Senaste matcherna

Herrsenior A Div II Norra Götaland
2024-06-28 19:30

Kommande matcher

Herrsenior A Distriktsmästerskap
2024-07-24 18:30

IK Oddevold


Huvudpartners 2024


Stjärnpartners 2024


Ungdomssektionens
Guldpartners 2024


Se alla som stödjer GIF

Bli GIF-partner!