Granit Berisha

Om Granit Matcher Säsonger Nyheter Bilder

Datum Dag Matchtyp Typ Motståndare Position Pos Byte Mål (Ass) M(A) Kort  
2020
2020-10-17 17/10 Div II IK Gauthiod (h) 1-1 IKG (h) 1-1 Hb 87'
2020-10-10 10/10 Div II Stenungsunds IF (b) 1-0 SIF (b) 1-0 Hb
2020-10-03 3/10 Div II NFF (h) 0-2 NFF (h) 0-2 Hb
2020-09-26 26/9 Div II IK Oddevold (h) 2-3 IKO (h) 2-3 Cmf
2020-09-18 18/9 Div II Vänersborgs FK (b) 4-6 VFK (b) 4-6 Cmf (1)
2020-09-15 15/9 DM Stenungsunds IF (h) 1-2 SIF (h) 1-2 Cmf 75'57'
2020-09-12 12/9 Div II Ahlafors IF (h) 4-1 AIF (h) 4-1 Cmf 1 (1)
2020-09-05 5/9 Div II IFKF (b) 2-1 IFKF (b) 2-1 Cmf
2020-08-29 29/8 Div II IFK Tidaholm (h) 3-0 IFKT (h) 3-0 Cmf 86'
2020-08-22 22/8 Div II Sävedalens IF (b) 1-1 SIF (b) 1-1 Cmf 81'
2020-08-14 14/8 Div II Vänersborgs IF (h) 1-4 VIF (h) 1-4 Hb
2020-08-07 7/8 Div II Vårgårda IK (b) 1-0 VIK (b) 1-0 Hb
2020-08-01 1/8 Träning Lidköpings FK (h) 1-1 LFK (h) 1-1 Cmf
2020-07-07 7/7 DM H-G IF (b) 4-1 H-G IF (b) 4-1 Cmf 79' 1 (1)
2020-06-24 24/6 Div II Lidköpings FK (b) 1-1 LFK (b) 1-1 Hb 1
2020-06-14 14/6 Div II IFK Åmål (h) 3-0 IFKÅ (h) 3-0 Hb
2020-03-21 21/3 Träning Hisingsbacka FC (b) 3-1 HFC (b) 3-1 Avb 23'
2020-03-10 10/3 Träning IFK Strömstad (b) 5-2 IFKStd (b) 5-2 Cmf 68' (1)
2020-02-14 14/2 Träning IFK Uddevalla (b) 3-2 IFK UA (b) 3-2 Ocmf 63'
2020-02-08 8/2 Träning Bengtsfors IF (h) 1-0 BIF (h) 1-0 Avb 46'

2018
2018-10-27 27/10 Div I Mjällby AIF (h) 3-2 MAIF (h) 3-2 Hmf
2018-10-20 20/10 Div I Oskarshamns AIK (b) 2-2 OAIK (b) 2-2 Avb 72'
2018-10-13 13/10 Div I Tvååkers IF (b) 1-2 TIF (b) 1-2 Avb 66'
2018-09-29 29/9 Div I Skövde AIK (b) 0-3 SAIK (b) 0-3 Hmf
2018-09-23 23/9 Div I FK Karlskrona (b) 1-1 FKK (b) 1-1 Cf
2018-09-15 15/9 Div I Ljungskile SK (h) 1-2 LSK (h) 1-2 Ocmf 71'
2018-09-11 11/9 DM IFK Uddevalla (b) 2-1 IFK UA (b) 2-1 Hmf
2018-09-08 8/9 Div I Kristianstad FC (b) 2-2 KFC (b) 2-2 Avb 73'
2018-08-18 18/8 Div I Lunds BK (h) 2-1 LBK (h) 2-1 Hmf 79'
2018-08-14 14/8 DM Stenungsunds IF (b) 1-0 SIF (b) 1-0 Avb 38'
2018-07-13 13/7 Div I IK Oddevold (h) 1-1 IKO (h) 1-1 Cmf
2018-07-06 6/7 Div I Eskilsminne IF (b) 2-1 EIF (b) 2-1 Cmf 2
2018-06-30 30/6 Div I Husqvarna FF (h) 1-2 HFF (h) 1-2 Cmf 75'
2018-06-24 24/6 Div I Kristianstad FC (h) 3-1 KFC (h) 3-1 Cmf 92'
2018-06-17 17/6 Div I Ljungskile SK (b) 0-2 LSK (b) 0-2 Cmf
2018-06-09 9/6 Div I Åtvidabergs FF (h) 3-1 ÅFF (h) 3-1 Cmf 87' 1
2018-06-06 6/6 Div I IK Oddevold (b) 1-1 IKO (b) 1-1 Cmf 90' 1
2018-06-02 2/6 Div I Skövde AIK (h) 1-2 SAIK (h) 1-2 Avb 73'
2018-05-18 18/5 Div I Tvååkers IF (h) 0-1 TIF (h) 0-1 Cf
2018-05-10 10/5 Div I Utsiktens BK (b) 0-3 UBK (b) 0-3 Hb
2018-05-06 6/5 Div I Ängelholms FF (h) 2-1 ÄFF (h) 2-1 Cf 84'
2018-04-28 28/4 Div I Lunds BK (b) 2-2 LBK (b) 2-2 Cmf
2018-04-21 21/4 Div I FK Karlskrona (h) 0-2 FKK (h) 0-2 Cmf
2018-04-14 14/4 Div I Torns IF (b) 1-2 TIF (b) 1-2 Avb 69'
2018-04-07 7/4 Div I Oskarshamns AIK (h) 1-2 OAIK (h) 1-2 Avb
2018-03-30 30/3 Träning Ljungskile SK (h) 0-0 LSK (h) 0-0 Avb 62'
2018-02-10 10/2 Träning IFK Uddevalla (h) 2-1 IFK UA (h) 2-1 Cmf 77' (1)
2018-02-03 3/2 Träning IK Gauthiod (h) 3-2 IKG (h) 3-2 Avb 46'

2017
2017-10-15 15/10 Div II Skoftebyns IF (h) 1-0 SIF (h) 1-0 Cmf
2017-10-07 7/10 Div II Stenungsunds IF (b) 0-0 SIF (b) 0-0 Cmf
2017-09-30 30/9 Div II IK Gauthiod (h) 3-4 IKG (h) 3-4 Cmf 80' (1)
2017-09-23 23/9 Div II Lerums IS (h) 1-0 LIS (h) 1-0 Cmf 1
2017-09-16 16/9 Div II Lidköpings FK (b) 3-1 LFK (b) 3-1 Cmf 91' 1
2017-09-08 8/9 Div II Vänersborgs IF (b) 1-2 VIF (b) 1-2 Cmf
2017-09-02 2/9 Div II FBK Karlstad (h) 7-1 FBK K (h) 7-1 Avb 11' 2
2017-08-18 18/8 Div II IFK Uddevalla (b) 3-1 IFK UA (b) 3-1 Avb 69'
2017-08-12 12/8 Div II FC Trollhättan (h) 3-2 FCT (h) 3-2 Avb 69'
2017-07-01 1/7 Div II Vänersborgs FK (h) 1-0 VFK (h) 1-0 Cmf 91' (1)
2017-06-26 26/6 Div II IK Gauthiod (b) 1-0 IKG (b) 1-0 Cmf 91'
2017-06-16 16/6 Div II Stenungsunds IF (h) 2-0 SIF (h) 2-0 Cmf (2)
2017-06-10 10/6 Div II Skoftebyns IF (b) 1-0 SIF (b) 1-0 Cmf 91' (1)
2017-06-02 2/6 Div II Lidköpings FK (h) 4-1 LFK (h) 4-1 Cmf 62'
2017-05-28 28/5 Div II Lerums IS (b) 1-2 LIS (b) 1-2 Cmf
2017-05-24 24/5 Div II Vänersborgs IF (h) 3-1 VIF (h) 3-1 Cmf 1
2017-05-20 20/5 Div II FBK Karlstad (b) 1-0 FBK K (b) 1-0 Cmf 1
2017-05-13 13/5 Div II Vårgårda IK (b) 3-1 VIK (b) 3-1 Avb 58'
2017-05-05 5/5 Div II IFK Uddevalla (h) 1-0 IFK UA (h) 1-0 Cmf 85' 1
2017-05-01 1/5 Div II FC Trollhättan (b) 5-0 FCT (b) 5-0 Cmf 74'
2017-04-22 22/4 Div II NFF (h) 2-0 NFF (h) 2-0 Cmf
2017-04-08 8/4 Div II Karlstad BK (h) 1-1 KBK (h) 1-1 Cmf
2017-03-31 31/3 Träning Torslanda IK (b) 2-0 TIK (b) 2-0 Cmf
2017-03-25 25/3 Träning Spånga IS FK (b) 2-2 SISFK (b) 2-2 Cmf 1
2017-03-15 15/3 Träning IK Svane (h) 3-1 IKS (h) 3-1 Cmf

2016
2016-10-15 15/10 Div II Skoftebyns IF (b) 2-2 SIF (b) 2-2 Vb
2016-10-08 8/10 Div II ÖSIF (h) 5-0 ÖSIF (h) 5-0 Hb 46' (1)
2016-10-03 3/10 Div II IFK Uddevalla (b) 0-4 IFK UA (b) 0-4 Hb
2016-09-24 24/9 Div II Karlstad BK (b) 0-6 KBK (b) 0-6 Hb
2016-09-17 17/9 Div II Stenungsunds IF (h) 4-2 SIF (h) 4-2 Hb
2016-09-10 10/9 Div II Kortedala IF (h) 4-0 KIF (h) 4-0 Hb
2016-09-03 3/9 Div II Vänersborgs FK (b) 4-3 VFK (b) 4-3 Cmf 88'
2016-08-24 24/8 Sv. Cupen Kalmar FF (h) 0-3 KFF (h) 0-3 Hb
2016-08-20 20/8 Div II Rynninge IK (b) 2-1 RIK (b) 2-1 Hb 86'
2016-08-12 12/8 Div II IK Gauthiod (b) 3-2 IKG (b) 3-2 Hb 81'
2016-08-06 6/8 Div II Skövde AIK (h) 1-0 SAIK (h) 1-0 Hb
2016-08-03 3/8 DM IK Oddevold (h) 1-3 IKO (h) 1-3 Hb 83'69'
2016-07-23 23/7 Träning Vårgårda IK (h) 3-1 VIK (h) 3-1 Hb
2016-06-29 29/6 Div II Gunnilse IS (b) 2-1 GIS (b) 2-1 Hb 87'
2016-06-23 23/6 Div II IFK Uddevalla (h) 1-2 IFK UA (h) 1-2 Avb 57'
2016-06-18 18/6 Div II ÖSIF (b) 2-3 ÖSIF (b) 2-3 Cmf
2016-06-15 15/6 Sv. Cupen Qviding FIF (h) 3-1 QFIF (h) 3-1 Avb 66'
2016-06-11 11/6 Div II Skoftebyns IF (h) 0-2 SIF (h) 0-2 Hmf
2016-05-28 28/5 Div II Karlstad BK (h) 0-3 KBK (h) 0-3 Cmf 51'
2016-05-21 21/5 Div II Kortedala IF (b) 1-1 KIF (b) 1-1 Avb
2016-05-18 18/5 DM Stångenäs AIS (b) 7-0 SAIS (b) 7-0 Avb 55'
2016-05-13 13/5 Div II Vänersborgs FK (h) 0-3 VFK (h) 0-3 Cmf
2016-05-08 8/5 Div II IFK Kumla (b) 1-4 IFKK (b) 1-4 Cmf
2016-04-29 29/4 Div II IK Gauthiod (h) 4-1 IKG (h) 4-1 Cmf
2016-04-22 22/4 Div II Skövde AIK (b) 4-2 SAIK (b) 4-2 Cmf
2016-04-16 16/4 Div II Gunnilse IS (h) 3-3 GIS (h) 3-3 Avb 61' 1 (1)
2016-04-09 9/4 Div II Lidköpings FK (b) 0-1 LFK (b) 0-1 Avb
2016-04-01 1/4 Träning Torslanda IK (b) 1-2 TIK (b) 1-2 Cmf 68'
2016-03-25 25/3 Träning SFK (h) 9-1 SFK (h) 9-1 Cmf 64' 1 (1)
2016-03-20 20/3 DM IK Oddevold (b) 2-0 IKO (b) 2-0 Cmf 62'
2016-03-12 12/3 Träning Gunnilse IS (b) 4-5 GIS (b) 4-5 Cmf
2016-03-07 7/3 Träning Stenungsunds IF (b) 2-0 SIF (b) 2-0 Avb 46'
2016-02-24 24/2 Träning IK Svane (h) 2-1 IKS (h) 2-1 Avb 46'

2015
2015-10-10 10/10 Div II IK Gauthiod (h) 3-2 IKG (h) 3-2 Cmf 75' 1
2015-10-03 3/10 Div II IFK Uddevalla (b) 1-0 IFK UA (b) 1-0 Cmf 79'
2015-09-26 26/9 Div II Skövde AIK (h) 1-0 SAIK (h) 1-0 Cmf 61'
2015-09-19 19/9 Div II Vänersborgs FK (b) 0-1 VFK (b) 0-1 Cmf
2015-09-12 12/9 Div II Stenungsunds IF (h) 3-2 SIF (h) 3-2 Vb
2015-09-05 5/9 Div II FC Trollhättan (h) 4-1 FCT (h) 4-1 Avb 66' 1
2015-09-01 1/9 DM IFK Uddevalla (h) 2-0 IFK UA (h) 2-0 Cmf 54'
2015-08-29 29/8 Div II Tibro AIK FK (b) 7-0 TAIKFK (b) 7-0 Cmf 1
2015-08-19 19/8 DM IK Oddevold (h) 4-0 IKO (h) 4-0 Cmf 86' (1)
2015-08-15 15/8 Div II KIF (b) 3-2 KIF (b) 3-2 Hb (2)
2015-08-08 8/8 Div II NFF (h) 4-0 NFF (h) 4-0 Hb
2015-08-03 3/8 Träning IFK Strömstad (b) 6-1 IFKStd (b) 6-1 Cmf 2 (1)
2015-08-01 1/8 Div II Karlstad BK (b) 2-3 KBK (b) 2-3 Cmf 91'
2015-07-24 24/7 Träning Gunnilse IS (h) 3-1 GIS (h) 3-1 Avb 46'
2015-07-01 1/7 Div II Lidköpings FK (b) 2-3 LFK (b) 2-3 Vb
2015-06-18 18/6 Div II Skövde AIK (b) 2-5 SAIK (b) 2-5 Cmf
2015-06-12 12/6 Div II IFK Uddevalla (h) 0-1 IFK UA (h) 0-1 Vb
2015-06-08 8/6 Div II IK Gauthiod (b) 0-1 IKG (b) 0-1 Vmf
2015-05-28 28/5 Div II Vänersborgs FK (h) 2-0 VFK (h) 2-0 Avb 9'
2015-05-24 24/5 Div II FC Trollhättan (b) 0-2 FCT (b) 0-2 Avb 82'
2015-05-16 16/5 Div II Tibro AIK FK (h) 2-1 TAIKFK (h) 2-1 Hmf 55'
2015-05-13 13/5 Div II IFK Skövde FK (b) 3-1 IFKSFK (b) 3-1 Avb 64'
2015-05-09 9/5 Div II KIF (h) 2-1 KIF (h) 2-1 Cmf
2015-05-05 5/5 DM Herrestads AIF (b) 1-0 HAIF (b) 1-0 Cmf (1)
2015-05-01 1/5 Div II NFF (b) 3-3 NFF (b) 3-3 Cmf 87'
2015-04-24 24/4 Div II Karlstad BK (h) 0-0 KBK (h) 0-0 Cmf 85'
2015-04-18 18/4 Div II Rynninge IK (b) 6-2 RIK (b) 6-2 Cmf 1 (1)
2015-04-11 11/4 Div II Lidköpings FK (h) 1-1 LFK (h) 1-1 Cmf
2015-04-03 3/4 Träning Melleruds IF (h) 2-0 MIF (h) 2-0 Cmf 71'
2015-03-23 23/3 Träning Österlen FF (b) 4-3 ÖFF (b) 4-3 Cmf 83' 1
2015-03-16 16/3 DM Skärhamns IK (b) 4-0 SIK (b) 4-0 Avb 46'
2015-03-14 14/3 Träning Gunnilse IS (b) 1-4 GIS (b) 1-4 Cmf 87'
2015-03-09 9/3 Träning IK Oddevold (b) 1-3 IKO (b) 1-3 Cmf 1
2015-03-05 5/3 Träning Kungshamns IF (b) 6-0 KIF (b) 6-0 Cmf 2
2015-02-24 24/2 Träning IK Svane (b) 6-1 IKS (b) 6-1 Cmf 1
2015-02-21 21/2 Träning ILB (h) 5-3 ILB (h) 5-3 Hb

2014
2014-10-11 11/10 Div II Torslanda IK (b) 2-0 TIK (b) 2-0 Hb 1
2014-10-04 4/10 Div II NFF (h) 3-4 NFF (h) 3-4 Hb (1)
2014-09-20 20/9 Div II Karlstad BK (b) 1-3 KBK (b) 1-3 Hb 1
2014-09-13 13/9 Div II Tibro AIK FK (h) 1-2 TAIKFK (h) 1-2 Hb
2014-09-06 6/9 Div II IK Gauthiod (h) 1-0 IKG (h) 1-0 Hb
2014-08-23 23/8 Div II IFK Ölme (h) 2-3 IFKÖ (h) 2-3 Hb
2014-08-15 15/8 Div II Stenungsunds IF (b) 0-1 SIF (b) 0-1 Cmf
2014-08-12 12/8 Div II L-A IF (b) 2-1 L-A IF (b) 2-1 Cmf 1 (1)
2014-08-06 6/8 Sv. Cupen Utsiktens BK (h) 0-1 UBK (h) 0-1 Cmf
2014-07-29 29/7 Div II Lidköpings FK (h) 2-1 LFK (h) 2-1 Hb
2014-07-22 22/7 Träning IFK UA U-19 (h) 12-1 IFK UA U-19 (h) 12-1 Avb 33' (3)
2014-07-18 18/7 Träning Vänersborgs FK (h) 3-1 VFK (h) 3-1 Hb
2014-06-28 28/6 Div II IFKF (b) 0-1 IFKF (b) 0-1 Cmf
2014-06-18 18/6 Div II IFK Åmål (h) 3-1 IFKÅ (h) 3-1 Hb 85'
2014-06-14 14/6 Div II NFF (b) 0-0 NFF (b) 0-0 Hb
2014-06-09 9/6 Div II Torslanda IK (h) 4-1 TIK (h) 4-1 Cmf 1
2014-06-01 1/6 Div II Tibro AIK FK (b) 3-5 TAIKFK (b) 3-5 Hb 84'
2014-05-28 28/5 Div II Karlstad BK (h) 1-0 KBK (h) 1-0 Hb
2014-05-24 24/5 Div II IK Gauthiod (b) 3-2 IKG (b) 3-2 Hb 85'
2014-05-17 17/5 Div II Ytterby IS (h) 3-4 YIS (h) 3-4 Hb 46' 1
2014-05-07 7/5 DM IFK Valla (b) 1-2 IFKV (b) 1-2 Hb
2014-05-05 5/5 Div II Stenungsunds IF (h) 5-1 SIF (h) 5-1 Hb 85'
2014-05-01 1/5 Div II L-A IF (h) 3-1 L-A IF (h) 3-1 Hb
2014-04-26 26/4 Div II Lerums IS (b) 3-2 LIS (b) 3-2 Hmf
2014-04-18 18/4 Div II IFKF (h) 0-1 IFKF (h) 0-1 Avb 46'
2014-04-12 12/4 Div II Lidköpings FK (b) 0-1 LFK (b) 0-1 Avb 81'
2014-04-05 5/4 Träning IFK Uddevalla (b) 1-4 IFK UA (b) 1-4 Hb (1)
2014-03-22 22/3 Träning IK Oddevold (b) 0-2 IKO (b) 0-2 Hb 75'
2014-03-15 15/3 Träning Gunnilse IS (b) 5-2 GIS (b) 5-2 Hb
2014-03-08 8/3 Träning KIL (h) 2-0 KIL (h) 2-0 Hb
2014-03-01 1/3 Träning Stångenäs AIS (h) 4-0 SAIS (h) 4-0 Hb
2014-02-26 26/2 DM Ödsmåls IK (b) 2-2 ÖIK (b) 2-2 Cmf (1)
2014-02-23 23/2 Träning IFK GBG U19 (b) 2-2 IFK GBG U19 (b) 2-2 Hmf
2014-02-18 18/2 Träning Kungshamns IF (h) 6-1 KIF (h) 6-1 Hb
2014-02-15 15/2 DM IK Svane (h) 5-1 IKS (h) 5-1 Cmf
2014-02-05 5/2 Träning ÖIL (h) 2-2 ÖIL (h) 2-2 Hmf (2)

2013
2013-12-19 19/12 Träning IK Oddevold (b) 3-4 IKO (b) 3-4 Avb 52' 1
2013-10-06 6/10 Div III Skoftebyns IF (b) 3-2 SIF (b) 3-2 Hb 78'
2013-09-28 28/9 Div III Ahlafors IF (h) 3-0 AIF (h) 3-0 Hb 72'
2013-09-21 21/9 Div III Älvsborg FF (b) 4-1 ÄFF (b) 4-1 Hb 1
2013-09-14 14/9 Div III Edet FK (h) 5-2 EFK (h) 5-2 Hb (1)
2013-09-04 4/9 DM Kungshamns IF (b) 3-1 KIF (b) 3-1 Vb 66'46'
2013-08-31 31/8 Div III Gunnilse IS (h) 2-3 GIS (h) 2-3 Hb
2013-08-24 24/8 Div III Stenungsunds IF (b) 2-1 SIF (b) 2-1 Hb
2013-08-17 17/8 Div III VFIF (h) 1-1 VFIF (h) 1-1 Hb
2013-08-14 14/8 Div III Stångenäs AIS (h) 0-0 SAIS (h) 0-0 Hb
2013-08-09 9/8 Div III Vänersborgs IF (b) 3-0 VIF (b) 3-0 Hb
2013-07-30 30/7 DM IFK Lane (b) 4-1 IFKL (b) 4-1 Hb 1
2013-07-27 27/7 Träning Gunnilse IS (h) 3-2 GIS (h) 3-2 Cmf
2013-06-29 29/6 Div III Kärra KIF (h) 5-0 KKIF (h) 5-0 Cmf 1
2013-06-15 15/6 Div III Vänersborgs IF (h) 1-1 VIF (h) 1-1 Hb
2013-06-06 6/6 Div III Stångenäs AIS (b) 4-1 SAIS (b) 4-1 Hb
2013-06-01 1/6 Div III VFIF (b) 2-1 VFIF (b) 2-1 Hb
2013-05-25 25/5 Div III Stenungsunds IF (h) 1-2 SIF (h) 1-2 Hb 88'
2013-05-18 18/5 Div III Gunnilse IS (b) 1-0 GIS (b) 1-0 Hb
2013-05-09 9/5 Div III Melleruds IF (h) 6-2 MIF (h) 6-2 Cmf 81' (1)
2013-05-06 6/5 DM Stala IF (h) 3-1 SIF (h) 3-1 Cmf
2013-05-03 3/5 Div III Edet FK (b) 1-1 EFK (b) 1-1 Cmf 92' (1)
2013-04-27 27/4 Div III Älvsborg FF (h) 0-2 ÄFF (h) 0-2 Hb 86'
2013-04-20 20/4 Div III Ahlafors IF (b) 2-0 AIF (b) 2-0 Hb
2013-04-13 13/4 Div III Skoftebyns IF (h) 3-1 SIF (h) 3-1 Hb
2013-04-06 6/4 Träning LFK (h) 5-2 LFK (h) 5-2 Hb
2013-03-26 26/3 Träning IFK Åmål (b) 2-1 IFKÅ (b) 2-1 Hb
2013-03-19 19/3 Träning IFK Uddevalla (h) 3-3 IFK UA (h) 3-3 Hb
2013-02-23 23/2 Träning Kungshamns IF (h) 0-0 KIF (h) 0-0 Cmf 60'
2013-02-16 16/2 Träning Ödsmåls IK (h) 4-0 ÖIK (h) 4-0 Avb 46'83'

2012
2012-12-08 8/12 Träning IFK Uddevalla (h) 4-2 IFK UA (h) 4-2 Cmf 1

2011
2011-09-24 24/9 Div IV Eds FF (h) 0-0 EFF (h) 0-0 Cmf
2011-09-18 18/9 Div IV Stångenäs AIS (b) 2-2 SAIS (b) 2-2 Cmf 79'
2011-09-10 10/9 Div IV IF Viken (h) 2-3 IFV (h) 2-3 Cmf 82'
2011-09-02 2/9 Div IV IFK Lane (b) 3-2 IFKL (b) 3-2 Cmf (1)
2011-08-27 27/8 Div IV Vallens IF (h) 0-1 VIF (h) 0-1 Hmf 80'
2011-08-20 20/8 Div IV Stenungsunds IF (h) 3-4 SIF (h) 3-4 Hmf 45'34'
2011-08-17 17/8 Div IV IFK Strömstad (b) 0-1 IFKStd (b) 0-1 Vmf 72'68'
2011-08-13 13/8 Div IV Stigens IF (h) 4-0 SIF (h) 4-0 Avb 64'
2011-08-08 8/8 Div IV Åsebro IF (b) 4-2 ÅIF (b) 4-2 Hmf 63'
2011-08-03 3/8 Träning Lysekils FF (h) 6-0 LFF (h) 6-0 Hmf 1
2011-07-30 30/7 Träning D/KFF (h) 3-5 D/KFF (h) 3-5 Cmf
2011-07-23 23/7 Träning GIF A-lag 1992 (h) 7-2 GIF 1992 (h) 7-2 Hmf 16'8' 1
2011-06-29 29/6 Div IV Kungshamns IF (h) 1-1 KIF (h) 1-1 Cmf 57'56' 1
2011-06-22 22/6 Div IV Kungshamns IF (b) 5-1 KIF (b) 5-1 Avb 76'
2011-06-18 18/6 Div IV Åsebro IF (h) 2-3 ÅIF (h) 2-3 Avb 65'



Är detta du? Vill du att någon ändras eller tas bort?
Tala om det för oss!

Grebbestads IF gratulerar...
Veena Mattsson fyller 33 år!
Hipp hipp hurra!
Inga silly-nyheter? Spelare in/ut?
 
Anonym 2024-07-16 19:04 Till Forumet
Senaste matcherna

Herrsenior A Div II Norra Götaland
2024-06-28 19:30

Kommande matcher

Herrsenior A Distriktsmästerskap
2024-07-24 18:30

IK Oddevold


Huvudpartners 2024


Stjärnpartners 2024


Ungdomssektionens
Guldpartners 2024


Se alla som stödjer GIF

Bli GIF-partner!